Tellimise tingimused

Seadusandlik baas

Poolte suhteid reguleerivad Eesti Vabariigi tsiviilkoodeks, tarbijakaitseseadus ja muud seadusandlikud aktid, mis kehtivad pooltevahelise tehingu vormistamise momendil.

Tellimuse vormistamine

Pärast seda, kui olete valinud kaubad ja need ostukorvi pannud, tuleb teil vormistada tellimus. Selleks kinnitage vajalik kaubahulk ostukorvis. Edasi klikake nupule "Esita tellimus", täitke kõik nõutavad väljad ja saatke tellimus ära.

E-poe administratsioonipoolsed garantiid

E-pood Nekstom pakub müügiteenust Eesti Vabariigi territooriumil. Igal E-poe kliendil on õigus nõuda tellimuse kvaliteetset, täpset ja kiiret täitmist.

Meie ostjate nimekirjad on erinevate firmade ja organisatsioonide eest täiesti salastatud ja neid ei saa kellelegi edasi anda.

Tarne tähtaeg

Karbitoodetel, mis toimetatakse kohale kulleriga on tarneaeg maksimaalselt 3 tööpäeva sellest momendist, mil kinnitati arve tasumine;

Litsentsidel, mis toimetatakse kohale kullereiga paberkandjal on maksimaalne tarneaeg 4 tööpäeva sellest momendist, mil kinnitati arve tasumine.

E-pood Nekstom teavitab klienti koheselt kui pole võimalik neid tingimusi teatud asjaoludel täita.

Makseviisid

Arveldusarvega

Arveldamine juriidiliste ja füüsiliste isikutega toimub suvalise panga kaudu, kus ostjal on avatud arve. Pärast tellimuse täitmist ja kinnitust saate täidetud arve Nekstom OÜ rekvisiitidega. Te võite selle arve hilisemaks tasumiseks välja printida.

Pangakaardiga

Juriidilised ja füüsilised isikud võivad ostu eest tasuda suvalise kättesaadava internetipanga vahendusel. Kõik andmed Nekstom OÜ kohta, samuti arvenumber kantakse automaatselt maksekohustusele. Teil on vaja ainult kontrollida andmete õigsust ja lõpetada tehing.

Maksta tuleb 5 päeva jooksul tellimuse vormistamise hetkest. Pärast maksmist algab tellimuse täitmine.

Muud tingimused

See dokument sisaldab põhjaliku tööreeglite kirjelduse e-poe ja tellija vahel ning tal on igasuguste teiste pooltevaheliste dokumentide hulgas eelisõigused.