ABBYY FlexiCapture tööpõhimõte

On ainult kaks moodust, kuidas saada paber- vormil olev info arvutisse. Palgata eraldi tööjõud ning sisestada andmed arvutisse käsitsi või võtta kasutusele automaatne andmete sisestus süsteem.

Käsitsi andmete sisestamine on igav ja vaeva nõudev. Sellest tekivad mitmed probleemid nagu viivitus andmete sisestamisel, suur kogus trükkija poolt valesti sisestatuid andmeid, kõrge kulu lisa- tööjõule, kontoriruumide rent jne.

Ainuke lahendus sellele oleks automaatne andmete sisestus süsteem.

ABBYY FlexiCapture on võimas karbi lahendus, mis võimaldab töödelda kuni 1000 lehekülge päevas.

Programm interpreteerib andmed pabervormilt mitmeid kordi kiiremini ja täpsemini kui professionaalne operaator, võimaldades andmeid koguda effektiivsel ja kindlal viisil.

FlexiCapture interpreteerib masinakirjas teksti (OCR) ja eristatud käsikirja (ICR) (sisaldades tähestikku, arve, märgi tähendusi (OMR) ja vöötkoodi).

Peale vormi ja andmete tuvastamist tõstab programm esile ebakindlalt tõlgendatud tähed, et saada operaatori kinnitus.

Operaator kulutab kogu protsessi juures oma aega vaid mõned sekundid kontrollides ebakindlalt tuvastatud tähtede täpsust, kui muidu kuluks ühe vromi sisestuseks minuteid.

Lisaks FlexiCapture võib automaatselt kontrollida interpreteeritud andmete tõele vastavust kliendi andmebaasidest, standartsest ja kasutaja poolt määratud sõnaraamatutest ning kontroll reeglitest.

Lõpuks välja võetud andmed näevad välja samal kujul kui oleks need käsitsi sisestatud, kuid saavutad tulemuse kiiremalt ja täpsemalt, mis peaks äris väga oluline olema.