ABBYY FineReader Professional Edition

FineReader Professional Edition põhiomadused

Täpne ja kiire konverteerimine

ABBYY FineReader pakub ülimat tuvastustäpsust ja küljenduse säilimist isegi raskesti loeravate ja halva kvaliteediga dokumentide puhul.

Lihtne PDF`i töötlus

Kas Sa saad palju informatsiooni e-maili teel ja internetist PDF failide kujul? ABBYY FineReader avab kõiki tüüpe PDF faile. Samuti on võimalik FineReaderi siseselt dokumente redigeerida ja siis need soovitud formaati.

Digitaalkaamera tuvastus

Reisides, raamatukogus või ajalehte lugedes ei pruugi olla võimalust huvitava informatsiooni skaneerimiseks. FineReader suudab uuele tehnoloogilale tuvastada ka digitaalkaameraga jäädvustatud kujutisi.

Mitmekeelne tuvastus

ABBYY FineReader loeb 179 keelt, näiteks eesti- inglise-, saksa-, soome-, rootsi-, vene-, prantsuse-, ukraina-, itaalia-, hipaania keelt. Sisseehitatud õigekirja kontroll on 36 keeles, kaasa arvatud eesti keeles.

Tuvastus ühe klahvivajutusega

Automation Manageriga on võimalik sooritada kogu tuvastusprotsess ühe klahvivajutusega. Koostada võib mitmeid erinevaid automatiseerituid tuvastustöid.

Vöötkoodi tuvastus

ABBYY FineReader tuvastab vöötkoodi, kaasa arvatud PDF-417 2D vöötkoodi.

Kerge kasutada

ABBYY FineReaderil on sõbralik kasutajaliides mis suunab Sind läbi tuvastusprotsessi. Isegi kui tuvastustarkvara on Sinu jaoks midagi uut on FineReaderiga töötamine lihtne.

Tehniline tugi

Registreeritud kasutajatele osutame vajadusel tehnilist tuge.